Hakkımızda

2019 yılında Haşim ALAN öncülüğünde hizmete başlayan MODESEV ,birçok çeşitliliğe sahip mobilya ürünlerini İzmir’de tek çatı altında toplayıp, 5.000 m² kapalı alanda MODESEV HOME CONCEPT olarak hizmetinize sunmaya devam etmektedir.
Mobilya Ve Dekorasyon sevgisinden ilham alınarak oluşturulan MODESEV markası Modesev Mobilya Day.Tük.Mall.İht.İhr.Tic.Ltd.Şti. tarafından tescil ettirilmiştir.

Vizyon

Yerli mobilya sektöründe hizmetlerimizi ve kalitemizi ülkemize yaymak, müşterilerimiz açısından oluşturduğumuz güveni sürdürmek ve her zaman tercih edilen markaya sahip olmaktır. Gelişime ve büyümeye açık kimliğimiz ile kendimizi daha da yenileyerek üretimde teknolojinin tüm olanaklarını ve çağdaş tasarımları kullanarak müşterilerimize katma değeri yüksek, en kaliteli, en şık ve en rahat ürünleri sunabilmek için çalışıyoruz.

Misyon

MODESEV çevreye duyarlı, müşteri haklarına saygılı, işçi sağlığının korunup güvenliğinin sağlanması, çalışma ortamının iyileştirilmesi ilkelerini kabul etmektedir. Ülkemiz insanlarına daha mutlu ve daha sağlıklı bir yaşam sürdürebilmeleri için kaliteli, güvenilir, estetik ve en uygun maliyetli ürünler sunmak ve müşteri memnuniyeti sağlamak amacımızdır.

Başa Dön
Product has been added to your cart